آراد سیندخت
خانه / چادر سنتی / خریدچادرلمه مشکی اینترنتی درشهرهای مختلف-آرادسیندخت

خریدچادرلمه مشکی اینترنتی درشهرهای مختلف-آرادسیندخت

خرید چادرلمه مشکی

خریدچادرلمه مشکی لمه جدید درشهرهای مختلف ازطرق گوناگون امکانپذیراست . خرید این چادرمی تواند به صورت اینترنتی و یا مراجعه حضوری به فروشندگان باشد . جهت اطلاع ازقیمت عمده وتکی چادرلمه باماتماس بگیرید .

پارچه چادرلمه

پارچه چادرلمه چه ویژگی هایی دارد ؟

این چادریکی اززیباترین چادرهای مجلسی موجود دربازارمی باشد . هرخانمی باپوشیدن یکبار این چادرعلاقمند همیشگی آن خواهد شد .کلمه لمه فرانسوی است و به معنای تزئین کردن بابرگی ازطلا، نقره و یا نخ براق است . این چادر به دلیل استفاده کردن نخ براق دربافت ، به عنوان یه چادربراق شناخته شده است . ازویژگی های پارچه این چادرمی توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • براق
  • ریزبافت
  • آبرفت ندارد
  • ریزش روی سر بالا
  • لختی منحصربه فرد
  • عدم نیازبه اتو کشی
  • عدم رنگ پریدگی
  • مناسب برای مجالس
چادرلمه مجلسی

انواع چادرلمه مجلسی :

چادرلمه به دلیل ویژگی های خاص خود که جنبه مجلسی دارد درانواع بافت های گوناگون توسط تولیدکنندگان به بازارعرضه می شود . چادرمجلسی دردوطرح ساده وگلداردربازارموجود است . طرح ساده آن برای افرادچاق مناسب بوده چون آنان رالاغرترنشان می دهد . برای افرادلاغربرای توپرنشان دادن بهتراست از طرح گلدارآن استفاده شود .

قیمت چادرلمه

قیمت خریدچادرلمه مشکی :

قیمت خرید چادرمشکی لمه در بازارمتفاوت است . تنوع قیمت چادرلمه به دلیل نوع بافت و کیفیت پارچه می باشد . هرچه نوع بافت وکیفیت نخ بالاترباشد قیمت آن نیزبیشتراست . کشورتولید کننده پارچه چادرلمه نیزدر قیمت خرید آن موثر است . به عنوان نمونه چادرلمه با پارچه مازراتی ژاپن ،دارای قیمت بالاتری نسبت به پارچه چادری ساخت چین یا ایران دارد . قیمت عمده وتکی این چادر نیزدربازارمتغیربوده و قیمت عمده آن ارزانترمی باشد .

خرید چادرلمه

خریدچادرلمه مشکی :

به دلیل گسترش فضای مجازی امکان خرید چادرلمه مشکی علاوه برمراجعه حضوری به فروشگاه ها ازطریق اینترنت درهمه شهرهای ایران امکانپذیر شده است . خریداران می توانند با سرچ کلمه (خریدچادرمشکی لمه )به فروشندگان این چادردسترسی پیدا نمایند. خریداران با سفارش عمده وتکی چادرلمه از طریق سایت های اینترنتی می توانند ازتخفیفات ویژه ای نیز برخوردارشوند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم بداق
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
telegram icon تلگرام: goroharadsindokht@
whatsapp icon واتس اپ: 09120179814
instagram icon اینستاگرام: aradsindokht
email icon پست الکترونیکی: aradsindokht@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده چادر سنتی کن کن سبک – آراد سیندخت

فروشنده چادر سنتی کن کن سبک به صورت انبوه و قیمت مناسب تولید کنندگان این …